31.01.2008 20:18 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
ТПУ порушує антимонопольне законодавство
Міжфракційна депутатська група „Нова Галичина” у Львівській обласній раді” звернулася до Антимонопольного комітету України з приводу рішення Тендерної палати України щодо неможливості низки вищих навчальних закладів України проводити підготовку фахівців для роботи у тендерних комісіях.

Про це повідомив член групи, член фракції НУНС в обласній раді Олег Паска на прес-конференції сьогодні.

Паска розповів, що Тендерна палата України розіслала пояснення у виконавчі органи влади про те, що готувати фахівців для роботи у тендерних комісіях у відділах освіти, культури, охорони здоров’я тощо має право тільки Тендерна палата України.

”Окрім того, Тендерна палата надіслала перелік вищих навчальних закладів України, які не мають права цього робити. До цього переліку увійшло кілька десятків найповажніших українських вишів”, - сказав Паска.

На нашу думку Паски, таким чином Тендерна палата порушує антимонопольне законодавство в галузі освіти.


„Кожен ВУЗ, наприклад, ЛНУ має ліцензії на випуск юристів. То чому ВУЗи, які готують фахівців-юристів, не мають права випускати спеціалістів знання яких стосується тільки одного закону про тендерові закупівлі та торги?”, - додав він.

Відтак Паска заявив, що „Нова Галичина” скерувала запит у Антимонопольний комітет, аби комітет вивчив питання і вирішив порушує чи не порушує Тендерна палата антимонопольне законодавство.

Паска також зауважив, що прийняття такого положення Тендерною палатою України означатиме незаконність тендерів, які були проведені до появи цього документу.

”Це означає, що всі фахівці, які брали участь в тендерах, які мали сертифікати отримані у ВУЗах, виявляється не мали права цього робити. Це може вилитися в те, що може постати питання про законність тендерів, наприклад, чи законно робилися ремонти в бюджетних закладах. Штучно створюється проблема”, - сказав Паска.

”Ми скеровуємо аналогічні документи в комісію обласної ради з питань освіти, аби вона долучилася до цієї тематики”, - підсумував він.


ОБСЕРВАТОР
28.11.2007 10:26
Кількість переглядів: 104
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Тендерний захват України
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ