31.01.2008 11:51 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Тендерна мафія залишила дітей у лікарні Кременчука без їжі
Кременчуцька міська дитяча лікарня може залишитися без продуктів харчування. Тендер на їх постачання, який було проведено з єдиним учасником, Тендерна палата України не визнала й подала відповідні документи до суду.

Критичну ситуацію з питанням забезпечення малих пацієнтів лікарні продуктами харчування розглянули депутати Кременчуцької міської ради, які одноголосно проголосували за звернення до Глави держави, який вирішував проблему з проведенням тендерів на засіданні Ради Національної Безпеки і Оборони, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

"Враховуючи недоліки чинної системи державної закупівлі склалася надзвичайно негативна ситуація по закупівлі товарів, робіт та послуг в дитячій лікарні міста Кременчука. Тендерною палатою було блоковано можливість закупівлі товарів (овочів, молока та інших продуктів харчування, ліків, засобів медичного призначення), оплати реконструкції та ремонту педіатричного відділення для недоношених дітей. Запасу продуктів, що є в розпорядженні дитячої лікарні на даний час, вистачить на 3-4 дні. Харчування хворих дітей здійснюється за рахунок благодійних надходжень", - зазначають депутати кременчуцької міської ради", - йдеться у зверненні депутатського корпусу Кременчука.


Олександр Курилов - УКРІНФОРМ
28.11.2007 18:23
Кількість переглядів: 105
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Новини держзакупівельАналітика
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ