16.02.2008 01:50 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Блок Литвина намагається завадити грабіжникам держави у сфері держзакупівель
Народний депутат від Блоку Литвина Віктор Пилипишин вніс законопроект про держзакупівлі, бо вважає, що державу грабують через Тендерну палату. Про це він повідомив у ефірі "5 каналу".

Блок Литвина домовляється з демократичною коаліцією про подальшу співпрацю. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив народний депутат від Блоку Литвина Віктор Пилипишин.

"Ми весь час знаходимось у переговорному процесі... Домовляємось про подальшу співпрацю. В даному випадку нас сьогодні цікавить більше всього: та коаліція – демократична коаліція, як вона себе називає, яка створена на сьогоднішній день,–чи вона буде виконувати наші програмні засади? ...З 1 січня у нас піде продаж землі – ми проти цього. Проти продажу землі, поки не буде зроблена інвентаризація. Особисто я вніс закон про тендерні процедури – сьогодні реально іде грабіж держави через тендерну палату. У нас є питання по оплаті праці – про введення погодинної оплати праці. У нас є питання по мажоритарній системі – по виборчій системі. І ми за те, щоб повернутись до мажоритарної системи виборів в першу чергу на місцевому рівні. І так далі...".Газета по - українські
07.12.2007 03:29
Кількість переглядів: 95
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Новини з парламенту
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
Какого цвета Украинская тендерная мафия? [переглядів 709, коментарів 1]
ТПУ превратилась в оружие СП против БЮТ [переглядів 48, коментарів 1]