8.03.2008 05:30 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Кіноіндустрія платить відкат ТПУ у 25%
Режисер Тарас Ткаченко відомий передусім своїми документальними стрічками про класиків українського кінематографа. Нині ж він фахово працює в ігровому кіно. І вкрай занепокоєний тим, що вимушений “красти у самого себе” на користь Тендерній палаті.

Aранцузьке кіно має позитивний. У нас досвід співпраці з владою вкрай негативний. Що слід змінити, аби український «контакт» кіно та влади був на користь?

– Влада та бюрократія всюди однакові – і тут, і там. Просто треба вміти боротися за свої права. В Україні є гроші, ми аж ніяк не бідна держава. Але в нас немає менеджерів. Тобто вони є, але ці менеджери працюють чітко на корупцію. До прикладу, що таке нині Тендерна палата? Цього ще ніхто чомусь не озвучував, але я скажу: сума «відкату» з українського кінопроекту, проведеного через державне фінансування, отже, через Тендерну палату, становить щонайменше 25%.

Наприклад, подаю проект документу в Міністерство культури і туризму. Різні «експерти» розглядають його там три місяці. Потім ще чотири місяці я переписую кошторис, бігаю туди щоденно. Мені «відрізають» усе, що тільки можна. Я не маю права поставити собі нормальну зарплату, максимум 150 доларів. Після цього приходжу в Тендерну палату й мушу віддати неофіційно «відкат» – 25% від суми, що залишилася. Звідки? А навіщо мене до цього стільки перевіряли?! Тепер маю десь украсти, фактично в самого себе, ще 25% кошторису. Такий стан речей слід змінювати.


Богдан ЮРОЧКОБогдан ЮРОЧКО
28.12.2007 20:53
http://www.gazetapo.lviv.ua/city/2007/12/19/195924.html
Кількість переглядів: 100
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Беспредел тендерной мафії
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
БЮТ обвинили в создании тендерной мафии [переглядів 4459, коментарів 1]
ТПУ превратилась в оружие СП против БЮТ [переглядів 122, коментарів 1]