7.03.2008 00:56 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Одну з тернопільських вулиць не можуть відремонтувати з осені
Ремонт дорогу на вулиці Тарнавського у Тернополі почали ще восени 2007 року. Уже завершується лютий, а дорога і досі у жахливому стані. Чиновники обіцяють, що ремонт на Тарнавського завершать у 2008 році. Щоправда, в якому саме місяці не уточняють.

Єдине чим можуть тішитись водії, проїжджаючи вулицею Тарнавського - це знаком, який сповіщає про те, що ШБУ № 24 просить вибачення за незручності під час ремонтних робіт і обіцяє, що у 2008 році недоліки будуть ліквідовані. Лютий уже закінчується, а недоліки і досі не ліквідовано.

Дорожній знак з вибаченням - це єдине, що змогли зробити для водіїв працівники шляхо-будівельного управління, каже начальник відділу технічного нагляду міського департаменту ЖКГ Василь Ясиновський. Ремонтну бригаду міська влада звинувачувати чи виправдовувати не збирається. Хоча все ж крайніх у цій ситуації знайшли. «Тендерні пропозиції були розіграні в серпні місяці, а фінансування аж у жовтні місяці. Тобто усе зволікання у нас було від тендерної палати», - сказав він.

Тендер - не єдина причина жахливого стану дороги по вулиці Тарнавського. Наступною перепоною стала погода, тому підрядники встигли зробити лише частину робіт: зняли верхній шар дорожнього одягу, замінили бордюри, а також провели ямковий ремонт проїжджої частини.

Гроші за ремонт вулиці Тарнавського ще не проплачували. А тому ШБУ № 24 буде зацікавлене в тому, аби якомога швидше і якісніше завершити тут ремонтні роботи, каже Василь Ясиновський.


ВІА
29.02.2008 22:05
Кількість переглядів: 32
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Тендерний захват України
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
БЮТ обвинили в создании тендерной мафии [переглядів 4402, коментарів 1]
ТПУ превратилась в оружие СП против БЮТ [переглядів 118, коментарів 1]