10.03.2008 18:50 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Арсен Аваков: "Про те, що Тендерна палата - корумпована структура знають навіть вихованці дитячих садів!"
"Тендерна палата - одна з найбільших корупційних схем в Україні. Збитки, що наносяться цією наддержавною комерційною структурою державному бюджету обчислюються мільярдами гривень". Таку заяву зробив голова Харківської облдержадміністрації.

Арсен Аваков відмітив, що ці гроші шахрайським шляхом віднімаються не просто у держави, що саме по собі вже кримінальне діяння, вони відбираються у самих незахищених його громадян.

"Ради прибутків, помічу - величезних прибутків! - цілком конкретних і відомих людей і депутатських груп, не дають державним організаціям без хабарів і відкатів, купувати ліки, їду, одяг, постільну білизну, вугілля - найнеобхідніше для найслабкіших і самих беззахисних! Цинізм й нелюдяність цих ділків приголомшує! Про те, що Тендерна палата України - корумпована структура знають вже навіть вихованці дитячих садів в українських селах! І лише пан Лаба продовжує свою бурхливу діяльність, поспішаючи, мабуть, увірвати більше, поки не дали по руках.

Я хочу сказати прямо - мені зовсім не жалко, що пан Лаба недоотримав в свою кишеню декілька мільйонів! Я дуже сподіваюся, що вже і не одержить!

Президент України дав ясне і чітке визначення ситуації з Тендерною палатою. Я впевнений, що найближчого часу будуть вжиті адекватні заходи на державному рівні і система державних закупівель знов стане законною, прозорою і взагалі - здійснимою! А заразом - і без Тендерної палати!

У одному я згоден з головою правління Тендерної палати - питання зловживань у сфері державних закупівель, давно вже питання Генпрокуратури, МВС і СБУ! Я не сумніваюся, що правоохоронні органи мають багато питань до пана Лаби на цю тему!", - відмітив Арсен Аваков.


Офіційний сайт Харківської обласної державної адміністрації
07.03.2008 13:32
Кількість переглядів: 28
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Головна
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
БЮТ обвинили в создании тендерной мафии [переглядів 4541, коментарів 1]
ТПУ превратилась в оружие СП против БЮТ [переглядів 126, коментарів 1]