23.10.2008 17:54 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
КС визнав постанову Тимошенко про держреєстр виборців неконституційною

Кабінет міністрів України не мав права доручати одній фірмі постачати програмне забезпечення для Державного реєстру виборців.

Це випливає із рішення Конституційного суду, яким визнано неконституційною постанову Кабінету міністрів "Про закупівлю послуг, пов’язаних з формуванням інформаційно-телекомунікаційної системи Державного реєстру виборців".

Рішення КС у справі за поданням президента України щодо конституційності постанови уряду було оприлюднене у четвер, повідомляє УНІАН.

На переконання президента, визначаючи, що закупівля Центральною виборчою комісією послуг з розроблення та налагодження програмних засобів створення і ведення інформаційно-телекомунікаційної системи Держреєстру виборців здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника, Кабінет міністрів діяв не лише всупереч положенням Конституції і законів України, а й вимогам частини третьої статті 42 Конституції України, за якою держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності, недопущення зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірного обмеження конкуренції.

 

УНІАН

16.10.2008 11:56
Кількість переглядів: 107
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Головна
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
Знов про тендерну палату [переглядів 1918]
Тендерная мафия [переглядів 1501]
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ