13.02.2009 12:35 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
У Харкові не знають, хто така Тендерна палата. ВІДЕО
Харківська влада начебто нафіглювала на півмільярда гривень. Тендерна палата України звинувачує її у порушенні закону про державні закупівлі.

Кажуть: до тендерів залучали тільки своїх - між ними розподіляли замовлення і навіть робили передоплату. Втім, саму палату теж звинувачують – організація “Молодь-майбутнє України”. Мовляв, через відсутність контролю за закупівлями Харківська психлікарня чотири місяці не отримувала продуктів, звідти могли втекти усі хворі.

Не залишилася у боргу і мерія Харкова. Там дивуються: хто така Тендерна палата, чому без висновків прокуратури і КРУ опубліковує дані матеріали. У палаті відповідають: для профілактики, щоб порушень більше не було.

Микола Товстановський, віце-президент Тендерної палати України: “Такі факти можуть свідчити про змовність, якісь дії, визначені навіть кримінальним кодексом. Мабуть дійсно владі Харкова і підпорядкованим підприємствам є що приховувати.”

Ігор Шурма, заступник міського голови Харкова: “Якщо у Тендерної палати є сумніви… Ви знаєте, сумніви можуть бути у чоловіка, коли жінка приходить пізно. У Тендерної палати повинні бути аргументовані факти. Якщо такі факти є, вони потребують розслідування. Якщо сьогодні немає доказової бази порушень і це все огульні звинувачення, то є запитання: хто пізніше буде притягувати до відповідальності представників Тендерної палати за огульні звинувачення.“

Нагадаємо, Тендерна палата – не державна, а громадська контрольна установа, її очолюють народні депутати. Ще місяць тому – “регіоналка” Раїса Богатирьова. Але після того, як Ющенко звинуватив її у махінаціях, у її крісло сів комуніст Олександр Ткаченко.


Переглянути відео-репортаж: http://video.novy.tv/reporter/reporter_2007_07_30-4.wmv (4.6Mb)Новий канал
31.07.2007 04:48
Кількість переглядів: 1377
Мета новости...
новости, загрузка.
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Фотофакти
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
Знов про тендерну палату [переглядів 2342]
Тендерная мафия [переглядів 1796]
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
Тендерная мафия может вернуться [переглядів 698, коментарів 3]
Тендери у МЗС: до НАТО із заплющеними очима? [переглядів 594, коментарів 3]
Знов про тендерну палату [переглядів 2342, коментарів 3]