5.01.2012 04:29 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Мінюст пікетуватимуть проти підкупу суддів
17 жовтня 2007 року о 14.30 біля Міністерства юстиції України (пров. Рильський, 10) відбудеться мітинг-пікетування з вимогами зупинити лавину незаконних постанов, ухвал та рішень корумпованих судів, що приймаються на замовлення керівництва Тендерної Палати України.

За неповні три місяці 2006 року проти журналіста Андрія Марусова було подано загалом 56 позовів про захист честі, гідності та ділової репутації. Позивачами були чотири особи — спілка громадських організацій «Тендерна палата України», ТОВ «Європейське консалтингове агентство», ТОВ «Центр тендерних процедур» і Володимир Врублевський. Переважна більшість позовів (49) стосувалися журналістського розслідування ситуації у сфері держзакупівель, матеріали якого розміщувалися на веб-сайті «Е- Урядник». Особливістю позовів було те, що вони спрямовувалися одночасно до двох районних судів Києва — Деснянського (30 позовів) та Оболонського (23). Тому розгляд справ у суді Оболонського району, де відповідач не проживає, відбувалося без його участі й, отже, позбавляло можливості відстояти свою правоту. Як наслідок, уже на початок 2007 року Оболонський суд ухвалив вісім рішень не на користь Андрія Марусова, тоді як у Деснянському суді було ухвалено п’ять рішень, в яких позивачам у зад оволенні їхніх вимог було відмовлено.

Міністру юстиції України Олександру Лавриновичу та заступнику міністра юстиції України Інні Богословській буде вручено звернення від політв’язня, парламентського журналіста, редактора Інтернет – видання «Sprotiv.org» Вадима Гладчука щодо ініціювання дисциплінарного провадження щодо судді Губко А.О. Солом’янського районного суду м. Києва.В тексті звернення зокрема йдеться про те, що «10 серпня 2007 року суддя Губко А.О., виконуючи замовлення почесного президента Тендерної палати України, народного депутата 5 - 6 скликання Олександра Ткаченка (КПУ) та народного депутата 6 скликання Антона Яценка (БЮТ), прийняла незаконне та необґрунтоване судове рішення, метою якого було перешкоджання журналістській та громадській діяльності Вадима Гладчука, який неодноразово, як публічно так і в засобах мас – медіа виступав проти багатомільярдного обкрадання держави у сфері держзакупівель»

Солом’янський районний суд м. Києва, під головуванням судді Губко А.О., не врахував вимог ст. ст. 148, 149, 150, 165-2 КПК і тому 16 серпня 2007 року ухвалою Апеляційного суду м. Києва, постанова суду першої інстанції визнано незаконною та необґрунтованою, і скасовано.

Аби нівелювати на час виборчої кампанії публічний скандал в який вилився незаконний арешт та утримання під вартою Гладчука, керівництво ТПУ оголосило його своїм віце-президентом. Гладчук , який після звільнення з тюремної камери знаходився у лікарні не зміг належним чином спростувати цю провокацію своїх опонентів. Після закінчення виборів, за результатами яких всі реальні власники «тендерного бізнесу» попали у Верховну Раду через списки різних політичних сил ( найбільше через БЮТ) вони вирішили припинити цю гру і минулого тижня оголосили про «звільнення» Гладчука з цієї «посади».


Майдан
15.10.2007 20:08
Кількість переглядів: 1033
Мета новости...
новости, загрузка.
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Новини держзакупівельДайджест про корупціонерів
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
Знов про тендерну палату [переглядів 4848]
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ