3.11.2007 15:04 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Народні депутати читають "Чортківську відьму..."
Незалежний журналіст Юрій Шеляженко у своєву ЖЖ дякує за відгуки щодо книжки "Чортківська відьма, кукурудзяний крадій і тендерна мафія" від народних депутатів України Ярослава Сухого і Сергія Головатого. Він cподівається, що їх підтримка не обмежиться парою теплих слів. Спільними зусиллями - здолаємо мафію!


"Вашого коротенького листа, надісланого мені як народному депутатові України, і доданого до нього рукопису журналістського розслідування щодо розкрадання бюджетних коштів у сфері державних закупівель, я отримав і уважно прочитав. Спасибі Вам за це, за Вашу життєву позицію. Повірте, я щиро вдячний усім, хто звертається до мене з такими листами, як Ваш. Адже вони передовсім переконують мене: Україна ще не вмерла. Від таких листів стає тепліше на душі, а Ваша позиція розвіює сумніви щодо моїх намагань змінити щось на краще у нашому житті. Від них переймаюсь твердою вірою в досягнення успіху. Бувайте здорові. Щастя і добра Вам." - пише Сергій Головатий.

"Дякую за надіслані матеріали з приводу боротьби з корупцією. Бажаю Вам, шановний Юрію, творчого натхнення, міцного здоров'я, щастя та успіхів" - пише Ярослав Сухий.


Sprotiv.org
29.10.2007 12:56
Кількість переглядів: 37
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Новини з парламенту
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ