21.03.2008 08:02 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
ВСЕ ПО-СТАРОМУ... ЛИШЕ НОВИЙ СКЛАД “ТЕНДЕРНОЇ МАФІЇ”?
9 законопроектів про держзакупівлі, які передбачають ліквідацію Тендерної палати, 15 березня повернено суб"єктам ініціативи. Реформи держзакупівель не буде?!

Після численних обіцянок з боку влади ліквідувати Тендерну палату та врегулювати ситуацію у держзакупівлях повернено до суб"єктів ініціативи 9 законопроектів про визнання таким, що втратив чинність, ЗУ "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", або про визнання такими, що втратили чинність окремих положень цього Закону. Всі ці законопроекти передбачали повернення до норм законодавства про держзакупівлі 2005 року, а також ліквідацію Тендерної палати України.

15 березня повернено законопроект б"ютівців Кожем"якіна, Кириленка та Шаго, який був поданий вже після ухвалення у першому читанні корупційного законопроекту Кожем"якина - Зварича.

Нагадаємо, що вчора, 18 березня, відбулася зустріч спікера ВР Арсенія Яценюка та Голови Комітету з питань економічної політики Олександра Ткаченка, який є також почесним президентом Тендерної палати України. Вочевидь, молодий політик не проти зайняти місце коло годівниці відмивання державних коштів. А натомість пропонує допомогти у прийнятті того законопроекту, який влаштує “тендерну мафію”.

Отже, складається враження, що “верхи” вже домовилися про держзакупівлі. А все інше – просто гра на публіку?


Ірина Вязова, tenderprof.org.ua
19.03.2008 10:57
Кількість переглядів: 72
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Головна
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРI
  Нема коментарiв
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
НЕ БЕЙТЕ ЮЛЮ ПО КАРМАНУ! [переглядів 318, коментарів 2]
Тендерна мафія переходить у наступ? [переглядів 125, коментарів 1]