8.09.2009 09:41 Наша кнопка  |  Всi новини
GRIVNA ГРИВНА Госзакупки в Украине
ГРИВНА. Державні закупівлі в Україні
На головну Новини держзакупівельАналітикаТендерна мафіяТендерний захват УкраїниПротестДосьє на мафію
?РОЗДІЛ: Новини держзакупівель
Тендерний мафіозі Ткаченко знову напав на журналіста

У парламенті стався інцидент між депутатом від Компартії Олександром Ткаченком і знімальною групою СТБ.

За словами кореспондента "Української правди", журналістка каналу Ольга Червакова намагалася записати інтерв'ю з депутатом, який напередодні висловлювався за зменшення кількості журналістів у Верховній Раді.

Свою позицію депутат пояснював тим, що "їх дуже багато у буфеті".

Коли Червакова намагалася з'ясувати у Ткаченка подробиці, він висловив бажання, щоб "журналісти висвітлювали діяльність не тільки буфету Верховної Ради, а хоча б зокрема те, що відбувається на селі і взагалі у суспільстві".

Коли журналістка почала задавати уточнююче запитання, Ткаченко почав тікати від камери, вдаривши рукою по мікрофону.

Коли Червакова наздогнала політика, він вирвав у неї з рук мікрофон і викинув його зі сходів. Мікрофон зламався.

Знімальна група СТБ викликала до Верховної Ради міліцію, представники якої мають скласти протокол щодо правопорушення депутата.

Разом з тим голова комітету ВР з питань свободи слова Ганна Герман заявила, що на найближчому засіданні комітет розгляне цей інцидент.

"Я сьогодні ж дам завдання, щоб це питання готували на завтра на засідання комітету. Ми дамо різку і справедливу оцінку таким діям і ухвалимо відповідне рішення", - заявила депутат.

"Ми будемо захищати журналістів і будемо підтримувати їхнє право на реалізацію своїх професійних завдань в усіх органах, в тому числі і в правоохоронних", - додала вона.

Як відомо, влітку 2006 року стався інцидент між депутатом-регіоналом Олегом Калашниковим та знімальною групою СТБ. 16 липня 2007 року почесний президент Тендерної палати України Олександр Ткаченко напав на редактора Інтернет - видання Sprotiv.org Вадима Гладчука, який фотографував його зустріч з бютівцем - казнокрадом Антоном Яценко. Тоді Ткаченко накинувся на журналіста, вибив з рук Гладчука фотоапарат, а потім і мобільний телефон. Потім наказав охоронцям Антона Яценка відібрати картку пам'яті фотоапарату та погрожував посадити у тюрму.

1 серпня на замовлення Олександра Ткаченко слідчій Солом'янського РУ ГУ МВС України в м. Києві майор міліції Іван Дьордяй сфабрикував кримінальну справу на редактора Інтернет - видання Sprotiv.org Вадима Гладчука.  Журналіста  затримали під час мітингу біля офісу Тендерної палати та за наклепом коханки Олександра Ткаченка - шахрайки Віри Пстрак незаконно протримали під вартою 16 діб.        

 

Sprotiv.org

01.09.2009 13:02
Кількість переглядів: 71
Мета новости...
новости, загрузка.
ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ
Інші публікації у категорії Переслідування журналістів
КОМЕНТАРI
Жора: Тендерний мафіозі Ткаченко знову напав на журналіста
Ткаченка не люблю. Що мафіозі - то є правда. Але панове журналісти, треба мати повагу до людей. Поедінка Червакової була відверто зухвалою. Дядько погарячкував. Не знаю що я б зробив на його місці
Ваше iм'я: Ваш e-mail:
Тема:
Коментар:
Введiть код:
НАЙПОПУЛЯРНIШЕ
Знов про тендерну палату [переглядів 2909]
Тендерная мафия [переглядів 2210]
ЛІДЕРИ ОБГОВОРЕННЯ
В США озаботились украинской коррупцией [переглядів 630, коментарів 4]
Тендерная мафия может вернуться [переглядів 973, коментарів 3]
Тендери у МЗС: до НАТО із заплющеними очима? [переглядів 947, коментарів 3]
Знов про тендерну палату [переглядів 2909, коментарів 3]